FIRMA
O nas
Nasze oddziały
Praca
Praktyki
MASZYNY
Ciągniki
Case IH
Steyr
Kombajny
Axial-Flow 240 Series
Axial-Flow 140 Series
Hedery
Ładowarki teleskopowe Farmlift
Prasy zwijające
Prasy zwijające Case IH
Pozostałe maszyny rolnicze
USŁUGI
Części zamienne
Sprzedaż części
Sklep internetowy
Sprzedaż Stihl i Viking
Serwis maszyn
Finansowanie
Wnioski UE 2014-2020
Fabryczne
WIEDZA
AKTUALNOŚCI
MEDIA
Facebook
Youtube
OLX
OTOMOTO
KONTAKT
PONAD 25 LAT DOŚWIADCZENIA
FABRYCZNE

Przy finansowaniu zakupu ciągnika STEYR, CASE IH nieodzowny jest kompetentny partner. Polecamy Ci zatem CNH Industrial Capital. Specjaliści ds. finansowania maszyn rolniczych zaoferują Ci szereg różnorodnych usług – od skrojonych na miarę kredytów po oferty leasingu i dzierżawy.

Firma CNH Industrial Capital dołoży wszelkich starań, by znaleźć dla Twoich nowych inwestycji rozwiązanie finansowe idealnie dostosowane do wymogów Twojego gospodarstwa i Twoich możliwości finansowych.

A dzięki sprawdzonemu ubezpieczeniu od wypadków i awarii oferowanemu przez CNH Industrial Capital, obniżysz ryzyko inwestycyjne, zwiększając tym samym bezpieczeństwo planowania.

RepairFinance stanowi idealne rozwiązanie, pozwalające w dogodny sposób finansować wszelkie naprawy, części zamienne, a nawet usługi serwisowe: odsetki 0% i to przez ponad 12 miesięcy. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat tej oferty prosimy o kontakt z naszym zespołem serwisowym STEYR, CASE IH którego personel jest zawsze do Twojej dyspozycji.

Duże doświadczenie CNHI Capital daje rolnikom oparcie w solidnym partnerze, stabilnosć i pewność. CNHI Capital jest profesjonalna i szybka obsługa klienta umożliwiająca zakup maszyn rolniczych w sposób najbardziej korzystny. Z racji tej, że Finansowanie Fabryczne CNHI Capital wywodzi się prosto z fabryki STEYR, CASE IH, doskonale rozumie branżę rolniczą.

CNHI Capital posiada zespół doradców finansowych, dzieki czemu nasi klienci mają dostęp do szerokiego wachlarza usług finansowych, obejmujących m.in. pożyczkę i leasing operacyjny.

W ramach programu fabrycznego finansowania, rolnicy mają możliwość skorzystania z oferty już od 0% odsetek w wielu schematach spłaty (raty miesięczne/ kwartalne/ półroczne). Atrakcyjne finansowanie daje rolnikom olbrzymi komfort, gospodarze nie muszą martwić się o formalności. Niewiele jest rzeczy tak prostych jak zakup maszyn dzięki finansowaniu fabrycznemu CNHI Capital.

CNHI Capital każdego gospodarza traktuje indywidualnie spełniając jak najwyższe standardy obsługi. CNH Capital dobrze wie, że każdy rolnik wykonuje swoją pracę z pasją to właśnie scala współpracę pomiędzy partnerami.

W CELU UZYSKANIA DOKŁADNYCH INFORMACJI ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYM DZIAŁEM HANDLOWYM

DANE KONTAKTOWE

Newsletter:
Firma PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI podejmie uzasadnione starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej strony internetowej była dokładna i aktualna, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości strony. Niektóre informacje znajdujące się na stronie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane na stronie mogą być dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą. Firma PPHU Farmasz Sobciński zastrzega sobie prawo do każdorazowej zmiany specyfikacji produktu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktu, należy kontaktować się z właściwym Przedstawicielem regionalnym lub Działem Handlowym naszej firmy. Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.

PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI
Jerzy Sobociński
Stare Koluszki 28
95-060 Brzeziny

SERWIS CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. +48 46 874 37 06

GŁÓWNY MAGAZYN I SPRZEDAŻ CZĘŚCI
tel. +48 46 874 32 28

SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. 664 559 922